Jei tavo geriausias draugas užsiėmęs, mes tau padėsime. Atsisiųsk Helpeasy..

Lengvas būdas gauti reikiamos pagalbos kasdieniams darbams. Sukurk užduotį, patvirtink kandidatą, rezervuok paslaugą.

Palaukite...

Ačiū. Mes įsitikinsime, kad artimiausiu metu HELPEASY padės atlikti jūsų užduotis!

Kodėl Helpeasy?

Kasdien susiduriame su įvairiomis užduotimis: pavedžioti šunį, nuvalyti sniegą, paimti/nuvežti siuntą, pasikeisti padangas, pervežti baldus ir daugeliu kitų darbų.

Taupykite savo ir draugų laiką atsisiųsdami Helpeasy aplikaciją bei dedikuodami dienos darbus vartotojams mūsų platformoje. Tai itin paprasta ir patogu:

Apibūdinkite užduotį
Įkelkite nuotrauką
Nustatykite kiek esate pasiruošęs sumokėti už darbą
Nustatykite kokiu atstumu ieškote darbo atlikėjo
Pasidalinkite darbu su vartotojais
Visiems arba beveik visiems, kurie atitinka jūsų poreikius.

Mes norime būti jūsų numeris antras pasirinkimas, po geriausio draugo. Įsivaizduokite, kad pagalba, kurios ieškote, yra 100 metrų atstumu nuo jūsų ir gali jums padėti atlikti darbą greitai bei kokybiškai.

Mūsų pagalbos centras visada stebės jūsų užduotis ir paskirs atitinkamus žmones joms atlikti.

Funkcijos

Helpeasy yra greitas, efektyvus ir saugus būdas įgyvendinti dienos darbus.

Aplikacija yra NEMOKAMA.

Jūs galite pasidalinti norima užduotimi, peržiūrėti kandidatus ir išrinktuosius rezervuoti darbo vykdymui.

Jūs taip pat galite rinktis iš dviejų mokėjimo būdų: tiesioginis arba saugus. Saugus mokėjimo būdas vyksta per mūsų aplikaciją ir tokiu būdu užtikrina, kad pinigai pasieks vartotojo banko sąskaitą po to, kai bus atlikta jūsų priskirta užduotis. Darbo atlikėjui jūs taip pat galite mokėti grynais ir tiesiogiai per trečiųjų šalių platformas (PayPal, Revolut, SEB, Google Pay ir kt.). Nors platforma yra nemokamai prieinama visiems vartotojams, mes turime ir premium pasiūlymų.

Abonementas

Valdykite savo užsakymus; Gaukite asmeninius pasiūlymus apie esamas užduotis netoli jūsų; Pirmi sužinokite apie naujas užduotis netoliese; Gaukite greituosius pranešimus, kai atsiranda naujas darbas pagal jūsų specialybę.

Skubi pagalba

Kai staiga prireikia įvykdyti užduotį greičiau nei įprastai, pasidalinkite skubios pagalbos darbais. Laisvi pagalbininkai netoliese bus informuoti greitosiomis žinutėmis ir Pagalbos kontrolės centras nedelsiant susisieks su mūsų skambučių centru, kuris nedelsiant padės rasti pagalbą jūsų pateiktai užduočiai.

Planavimo galimybė

Jei prisireikia paskirti užduotį, kuri turi laiko terminą, pasinaudokite planavimo galimybe. Tiesiogiai gausite darbui tinkamus kandidatus pagal geriausias kainas ir patikimiausius darbuotojus. Pasirinkimas jūsų rankose.

Apie mus

Susipažinkite su komanda
Karolis Cepukas
CEO/Founder
Martynas Jonaitis
CTO
Mangirdas Sapranauskas
CCO
Laurita Cepelyte
CMO